top of page

PAR MUMS

    Mēs esam vietējais elektronisko cigarešu tirdzniecības zīmols ar plašu preču klāstu no labākajiem pasaules ražotājiem, kurā iespējams iegādāties ne tikai jaunākās ierīces, augstas klases e-šķidrumus, dažādus aksesuārus, kas nepieciešami kvalitatīvai tvaicēšanai, bet plašā klāstā piedāvājam arī DIY (dari pats) sastāvdaļas e-šķidruma pagatavošanai mājas apstākļos.

     Tāpat piedāvājam jums vairāk kā 100 dažādu garšu Sugar Baron DIY (dari pats) mazos 30ml un lielos 65 ml komplektos ātrajai e-šķidruma pagatavošanai. Iegādājoties nelielo un viegli lietojamo sastāvdaļu komplektu, mūsu pārdevēji jums dos padomu, kā pašrocīgi to sajaukt, lai iegūtu e-šķidrumu tūlītējai lietošanai. Viss process jums aizņems tikai pāris minūtes.

        Latvijas Republikas Patentu valde apliecinājusi mūsu izgudrojumu, iekļaujot to Patentu Reģistrā.

       Sadarbībā ar „Max Supereme” esam izveidojuši mehānisko modu no ozolkoka,  kas ieguvis atsaucību ne tikai pie mums,  bet arī Eiropā.

       Mums ir svarīgi, ka klienti mūsu veikalos jūtas mājīgi, ērti, nepiespiesti un pēc komunikācijas ar mūsu darbiniekiem ir izvēlējušies tieši sev atbilstošu preci, kā arī raduši atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem.

       Kopš pirmā Vape Shop Baltijā atvēršanas Rīgā, Kr.Barona ielā 40 , līdz šim brīdim, aktīvi sekojam līdzi visām nozares novitātēm, lai nepārtraukti papildinātu mūsu preču klāstu un kosultētu savus klientus par jaunumiem.

 

        Tiekamies!

bottom of page