Dezinformācijai par elektroniskajām cigaretēm

November 20, 2019

‼️Vēlamies pievērst Jūsu uzmanību dezinformācijai par elektroniskajām cigaretēm. ‼️

Veipošana ir 95% mazāk kaitīga par cigarešu smēķēšanu! Šausmu lietas, kas šobrīd izskan pasaulē ir nelegālu, kaitīgām vielām saturošu šķidrumu dēļ. Dažādi pagrīdes ražotāji izmanto neskaitāmas ķīmiskas vielas, lai ražotu THC saturošus šķidrumus. Patiesībā īsts THC šķidrums maksātu bargu naudu - vairākus tūkstošus dolāru, kas nozīmē, ka jebkurš iedzīvotājs to nemaz nevarētu atļauties. Noteikti ne tie cietušie, par kuriem šobrīd runā ārvalstu mediji. Turklāt, tiek minēts, ka netālu no viena no cietušo mājām esot aizturēti jaunieši ar kontrabandas THC produktiem. Vai tā būtu tikai sakritība? Nedomājam vis!

Šie nelegālie produkti tikuši iepakoti pievilcīgās paciņās, kas maldinoši liek domāt, ka tie ir produkti, kas nākuši no uzticamām firmām, kurās tiek pārdoti droši produkti.

Kādēļ netiek atklāta patiesība par šiem produktiem? THC produkti, izņemot pašus ziedus un uzturā lietojamās eļļas, joprojām nav legalizēti, kas nozīmē, ka ja izplatītos baumas par šo produktu kaitīgumu, tas nodarītu lielu kaitējumu kompānijām, kas plāno šos produktus izlaist.

Ir pat pierādījumi, ka vismaz viena no intervijām, kuru sniedza viens no cietušajiem, ir safabricēta, lai nomelnotu elektronisko cigarešu industriju un parastos e-šķidrumus.

Pievērsiet arī uzmanību kur notiek šīs lietas. Latvijā nav bijis neviens šāds gadījums, kad kāds būtu cietis no veipošanas! Tas notiek tikai Amerikā. Veipošana pasaulē ir jau zināma vairāk kā desmit gadus. Pajautājiet sev, vai jums nešķiet aizdomīgi, ka tieši tagad pēkšņi parādās problēmas?!

Veikala Sugar Baron produkti nāk no drošiem avotiem, no zināmām kompānijām, tie ir droši veipošanai un nesatur aizliegtas ķīmiskās vielas.

 

‼️Tapēc, draugi, dalīsimies ar šo ziņu, lai šī dezinformācija beigtos!

 

Atsauces:

https://www.google.com/amp/s/amp.theguardian.com/society/2018/dec/28/vaping-is-95-safer-than-smoking-claims-public-health-england

https://www.independent.co.uk/news/health/vaping-quit-smoking-cigarettes-health-nhs-lung-damage-cancer-tobacco-a8701506.html

https://www.cbs58.com/news/brothers-arrested-after-15-million-thc-cartridge-operation-discovered-in-kenosha-county

https://www.theguardian.com/society/2019/sep/07/health-experts-reassure-vapers-products-in--uk-are-safe

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=528262067929606&id=107296532793395&_rdr

https://youtu.be/0CdcyjbAteY

https://youtu.be/CXvOSNJo5gI

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

November 9, 2020

September 18, 2018

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
IERIĶU IELA 3,
RĪGA
SATEKLES IELA 2B,
RĪGA
BARONA IELA 40,
RĪGA

+371 200 200 45

© 2017 sugarbaron.lv. All rights reserved